2019 Launceston Cycling Festival Castings Tasmania Stan Siejka Cycling Classic

1 Cameron IVORY (Gpm Stulz)
2 Brenton JONES (DELKOMARSEILLE PROVENCE)
3 Nathan EARLE (ISRAEL CYCLING ACADEMY)
4 Simon CLARKE (EF EDUCATION FIRST PRO CYCLING TEAM)
5 James WHELAN (EF EDUCATION FIRST PRO CYCLING TEAM)
6 Rylee FIELD (Gpm Stulz)
7 Thomas GREEN (Gpm Stulz)
8 Aaron WATTS (Gpm Stulz)
9 Edward WHITE (Gpm Stulz)
10 Benjamin SPENCELEY (Gpm Stulz)
11 Jarrad DRIZNERS (InForm TM Insight MAKE)
12 Nathan ELLIOTT (InForm TM Insight MAKE)
13 Raphael FREIENSTEIN (InForm TM Insight MAKE)
14 Rudy PORTER (InForm TM Insight MAKE)
15 Carter TURNBULL (InForm TM Insight MAKE)
16 David WILLIAMS (InForm TM Insight MAKE)
17 Scott BOWDEN (Team BridgeLane)
19 Jason LEA (Team BridgeLane)
20 Tyler LINDORFF (Team BridgeLane)
21 Ayden TOOVEY (Team BridgeLane)
22 Tristan WARD (Team BridgeLane)
23 Nick WHITE (Team BridgeLane)
24 Sebastian BARRETT (Pro Racing Sunshine Coast)
25 Alistair DONOHOE (Pro Racing Sunshine Coast)
26 Zack GILMORE (Pro Racing Sunshine Coast)
27 Taj JONES (Pro Racing Sunshine Coast)
29 Alastair MACKELLAR (Pro Racing Sunshine Coast)
30 Stu SHAW (Pro Racing Sunshine Coast)
31 Oliver MARTIN (Drapac Holistic Development)
32 Jensen PLOWRIGHT (Drapac Holistic Development)
33 Ryan THOMAS (Drapac Holistic Development)
34 Zachary JOHNSON (Drapac Holistic Development)
35 Matthew BYRNE (Spirit of Tasmania | TIS Racing Team)
36 Daniel DI DOMENICO (Spirit of Tasmania | TIS Racing Team)
37 Josh DUFFY (Spirit of Tasmania | TIS Racing Team)
38 Iven BENNETT (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing)
39 David RANDALL (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing)
40 Tristan SAUNDERS (Butterfields - Appselec p/b Van D'am Racing)
41 Jacob LANGHAM (Velofit Australia)
42 Oli STENNING (Velofit Australia)
43 Cooper XAVIER (Velofit Australia)
44 Cannan KAINE (Velofit Australia)
45 Kenny NIJSSEN (Velofit Australia)
46 Jordan DAWSON (Veris Racing)
47 Brendon GREEN (Veris Racing)
49 Juan-Pierre VAN DER MERWE (Veris Racing)
50 Byron WOODS (Veris Racing)
51 Ayden SINCSAIR (Oliver's Real Food Racing)
52 William HODGES (Oliver's Real Food Racing)
53 Campbell JONES (Oliver's Real Food Racing)
54 Finton CONWAY (Oliver's Real Food Racing)
55 Luke ATKINSON (CITY OF BURNIE CC)
56 Adam HARTLEY (CITY OF BURNIE CC)
57 Jack AITKEN (COBURG CYCLING CLUB)
58 Ben BRADLEY (HOBART WHEELERS)
59 Alex LACK (LAUNCESTON CITY CC)
60 James MORIARTY (BALMORAL CYCLE CLUB)
61 Jack SCHOUTEN (LAUNCESTON CITY CC)